Hakkımızda

Sayın Bay / Bayan

Ekonomik ve ticari hayattaki son gelişmeler firmaları yeni arayışlara itmiş bulunmaktadır.

Bu gelişme doğrultusunda 1991 yılında kurulan şirketimiz kuruluş amacına uygun olarak Isıtma – Sogutma, Gaz, İnşaat, Tesisat, Metal grubu, Klima Servis – Bakım ve benzeri konularda Toplu konutlar, İşmerkezleri, Sanayi Tesislerinde keşif, taahhüt ve uygulamalarının yanı sıra standartlara uygun tesisat ve teknik malzemeler satışı konusunda da ekonomik fiyatları ve kaliteli hizmet anlayışı ile ihtiyaçlarınıza cevap vermeyi kendisine ilke edinmiştir.

Ticarı hayattaki rekabet gerek fiyat gerekse hizmet standartdını yakalaması bakımından önemli bir etkendir. Siz kıymetli müşterilerimize böylesine bir konuda alternatif sunmayı önemli bir görev kabul ediyoruz. Buna göre her zaman asli ve alternatif çalışma olabilecek faaliyetlerimizi dosyamızda değerli incelemelerinize sunmuş bulunuyoruz.

Ticarette başarı ve sürekliliğin teminatı olan dürüstlük ve kalite ile çalışmalarına devam eden firmamız, bugüne kadar gösterdiğiniz sıcak ilgiye teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz.

Vizyonumuz

Bölgemizde, Mühendislik hizmetleri , ısıtma, soğutma tesisat ve taahhütleri denilince
Akla gelecek ilk adres olmak…

Misyonumuz

Çalışmalarımızda müşterilerimize, daha hızlı, daha kaliteli, daha güvenli ve daha ekonomik çözümler sunarak, “Hizmette toplam kalite”yi yakalamak…

Temel Değerlerimiz

Dürüst ve ahlaki ilkeler ışığında, verdiğimiz sözü en iyi şekilde yerine getirerek, müşterilerimizi firmamızdan sıcak bir tebessümle uğurlama endişemiz…