Kombi Bakım & Onarım

Tamamen kaliteli ve müşteri odakları olarak hizmet sunmakta olan firmamız kombi onarım alanında da hizmet vermektedir. Kombinizde oluşan arıza durumlarını tamir etmek veya oluşabilecek arızaların önceden giderilmesi amacıyla sunulmakta olan hizmetlerimiz profesyonel ekiplerce yerine getirilmektedir.

Kombinizin işlevlerini kaybetmemesi amacıyla güler yüzlü personellerimiz ile tüm bakım ve onarımların yerine getirilmesi Koçyiğit mekanik mühendislik olarak tarafımızdan kalite standartları yüksek bir şekilde yapılmaktadır.

Hizmetlerimiz

Koçyiğit mekanik mühendislik olarak yaptığımız tüm hizmetlerimizde tamamen müşteri memnuniyeti odaklı ve şikâyetleri en aza indirmek için gayret sarf etmekte, güler yüzlü personellerimiz ile kaliteden kesinlikle ödün vermeden hizmet üretmekteyiz. Her marka kombi tamiri ve kombi bakımı uzman personellerimiz tarafından yapılmakta, cihazlarda oluşabilecek problemler önceden engellenmektedir. Ayrıca sunduğumuz hizmetler son derece kaliteli ve garanti altında bulunduğundan yaşanacak herhangi bir aksilik durumunda yapılan hizmet komple sorumluluğumuz altındadır

Neden Biz?

Kombi arızalarının, kış aylarında kombilerin uyarı vermesine rağmen ısrarlı bir şekilde çalıştırılmasından kaynaklandığı belirtilmektedir. Uyarı veren kombilerin tekrar tekrar ısrarla çalıştırılması neticesinde cihazın parçalarının zarar görmesi sonucu ortaya çok daha maliyetli problemler çıkmaktadır. Firmamız sadece kombi bakımı yapmamakta yaptığı bakım ve verilen hizmet sonrasında müşterilerine teknik destek de vermektedir. Tüm unsurlar göz önünde bulundurulduğunda firmamızın sağlamış olduğu avantajlar tüm açıklığı ile görülmekte ve müşterilerimizin memnuniyeti gözler önüne serilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir