Soğutma & Klima Tesisatı

Kocaeli’de soğutma & klima tesisatı hizmeti sunmakta olan KOÇYİĞİT mühendislik firmamız, güvenilir ve yetkili bir firma olarak uzman kadro ile profesyonel bir şekilde hizmetlerine devam etmektedir.

Evlerinize, ofislerinize, iş yerlerinize ve farklı mekânlarınıza iklimlendirme özelliği katan soğutma ve ısıtma tesisat sistemlerinin kurulumunu yaparak profesyonel bir destek sağlamaktayız. Sizlere özel sunulan iklimlendirme çözümlerimiz ile ısı geri kazanımı ve enerji tasarrufu yaratmaktayız.

Hizmetlerimiz

Soğutma & klima tesisatı Gebze proje ve planlama aşamasından sistemin çalıştırılmasına kadar her noktada deneyimli teknik ekiplerimizle tesisatların sorunsuz bir şekilde sizlere ulaşmasını sağlıyoruz. Bireysel, merkezi, radyant ve yerden ısıtma taleplerinize uygun bir projelendirme, soğutma ve klima tesisat onarımı, tamiri, bakımı gibi hizmetleri de sizlere en yüksek kalitede ulaştırıyoruz.

Neden Biz?

Yılların verdiği sektörel tecrübe, uzman teknik kadro ve en güncel ekipmanlarımız ile ısıtma ve soğutma tesisatlarınızın kurulumunu en kısa sürede tamamlarken, sağlamış olduğumuz teknik desteğimizle de bilgilendirmeye her an devam etmekteyiz. Tüm ısıtma ve soğutma tesisatı işlemlerinizde sunmuş olduğumuz uygun fiyatlı ve kaliteli hizmet ile her zaman sektörün aranan firmalarından biri olan firmamız, tesisat kurulumu ve bakımı sonrası sağlamış olduğu teknik destek ile de her zaman müşterilerinin yanında olmayı kendine ilke edinmiştir. Yüksek memnuniyet oranı ile hizmetlerimiz İstanbul’un tüm bölgelerinde yüksek hız ile sürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir