Yangın Sprink Tesisatı

İstanbul ili içinde yangın sprink tesisatı hizmeti sunmakta olan firmamız, yetkili ve güvenilir bir firma olarak uzman kadrosu ile profesyonel bir şekilde hizmetlerine devam etmektedir.

Sprink yani yağmurlama sisteminin amacı, yangın anında erken tepki verilmesi amacıyla ve yangının kontrol altımda tutulması ve söndürülmesi için belirli bir süre içinde tasarlanan alan üzerine belirlenen miktarlarda suyun boşaltılması işlemidir. Bu sistem, aynı zamanda bina içindekilere alarm ile uyarı verilmesi ve itfaiyenin çağrılması gibi pek çok çeşitli acil durum fonksiyonlarını da aktif hâle getirmektedir. Koçyiğit mekanik mühendislik olarak yangın sprink tesisatı ile ilgili olan her türlü talebe en iyi ve verimli şekilde cevap verebilmek adına sunduğumuz hizmetle son derece önem vermekteyiz.

Hizmetlerimiz

Yangın sprink tesisatı Gebze firmaları arasında güvenle tercih edebileceğiniz bir firma olarak firmamız Yangın sprink tesisat onarımı, yangın sprink tesisat montajı ve yangın sprink tesisat bakımı gibi hizmetleri titizlikle gerçekleştirmekteyiz. Sağlamış olduğumuz hizmetlerin tamamı firmamız garantisinde ve güvencesinde olup, sektörün önde gelen firmalarından bir tanesi olarak yüksek kalite standardı ile sağlanmaktadır. Her türlü yangın sprink işlemlerinde uzman personellerimiz tarafından sunulan hizmet ile hiçbir olumsuzluk yaşanmaması garantimiz altındadır.

Neden Biz?

Sprink sistemi işlemlerimizde askılar, borular ve bağlantı parçaları gibi malzemelerin yüksek kaliteli malzemelerden seçilerek kullanılmasının yanı sıra uzman ekiplerimiz ve deneyimli personellerimiz sunduğumuz hizmet firmamızın rakiplerinin arasından sıyrılmasına ve birkaç adım öne çıkmasına sebep olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir